Samochód nie musi być skarbonką bez dna…

0
544

Kto choć raz nie słyszał powiedzenia, że samochód jest skarbonką bez dna? Trudno się z nim nie zgodzić, w przypadku naprawy – szczególnie nowych aut, musimy liczyć się z wysokimi kosztami serwisowania. A co w sytuacji, gdy auto ulegnie szkodzie całkowitej lub zostanie skradzione? Taki scenariusz mrozi krew w żyłach wielu kierowców, bo w tego typu sytuacja może narazić nas na wysokie koszty związane na przykład ze spłatą pozostałych rat leasingu i zakupem nowego pojazdu. Jak uniknąć takiej sytuacji?

Warto znać wartość pojazdu zmieniającą się w czasie

Przede wszystkim należy pamiętać, że samochód traci na wartości niemal z dnia na dzień. Każdy kolejny przejechany kilometr, każda drobna rysa zaniżają kwotę, którą potencjalnie moglibyśmy otrzymać w ramach odszkodowania z OC/AC. Czy możemy uniknąć utraty wartości pojazdu w razie kradzieży lub szkody całkowitej? Tak! Wystarczy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie jakim jest DEFEND Gap. Jeśli zastanawiasz się co to jest GAP, czytaj dalej!

Sprytne ubezpieczenie dla Ciebie

Ubezpieczenie DEFEND Gap, to taki rodzaj ochrony, który jest dodatkowym świadczeniem do odszkodowania wypłacanego z polisy OC sprawcy lub AC. Takie ubezpieczenie znajduje zastosowanie właśnie wtedy, gdy Twoje auto zostanie skradzione lub ulegnie szkodzie całkowitej. Dzięki ubezpieczeniu DEFEND Gap zakup nowego auta lub spłata pozostałych rat zaciągniętego finansowania nie będzie stanowiła problemu, a nadwyżka wystarczy na uruchomienie kolejnego kredytu lub leasingu. Posiadając ubezpieczenie DEFEND Gap nie musisz martwić się o malejącą wartość samochodu! Nawet jeśli ubezpieczyciel wypłaci Ci niższą kwotę z polisy OC lub AC, niż ta za jaką kupiłeś swoje auto to środki z polisy GAP będą wyrównaniem do wartości jaką zainwestowałeś w zakup pojazdu.

Ile kosztuje GAP?

Co ciekawe, ubezpieczenie DEFEND Gap może objąć ochroną nie tylko samochody osobowe, ale także autobusy, motocykle, kampery, samochody ciężarowe i dostawcze, przyczepy oraz pojazdy sprowadzone z USA. Ile kosztuje GAP? To zależy m.in. od rodzaju pojazdu oraz od tego:

  • Jaki limit odszkodowania wskażesz,
  • Jaki długi okres ochrony wybierzesz (maksymalnie 5 lat).

Wybierz najlepszą opcję dla siebie i oblicz składkę na gaponline.pl!

#DEFENDgap #DEFENDinsurance #GAPonline #ZawszeNowy #GapFakturowy #GAPdoLeasingu #GapDirect