Dedykowane naklejki dla fanów Formuły 1

0
1261

Każdy entuzjasta motoryzacji wie, że samochód to coś znacznie więcej niż środek transportu. Dbamy o to aby autko przyciągało wzrok przechodniów na drodze. W związku z tym przygotowaliśmy dla was super propozycję na niedrogi lifting auta – naklejki na samochód!

Informacje o dedykowanych naklejkach dla fanów Formuły 1 na końcu artykułu.

Jeśli szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań na poprawę wyglądu Twojego auta to naklejki są zdecydowanie ciekawą propozycją. Naszym zdaniem naklejki na samochody zdecydowanie rzucają się w oczy i sprawiają że auto nabiera charakteru. Po prostu skutecznie wyróżniają autko spośród setek podobnych. 

W sklepie vleporama.com wybór wlepek jest naprawdę imponujący. Poniżej przedstawiamy 5 bardzo ciekawych propozycji! 

1. Naklejki z humorem

Dla tych, którzy lubią mieć trochę dystansu i szukają naklejek z humorem, polecamy FAKE TAXI. Naszym zdaniem to propozycja dla kawalerów, gorzej gdy żona zapyta się dlaczego kupiłeś taką wlepkę 🙂 

Jeśli szukasz czegoś z humorem, jednak mniej hardkorowego to polecamy wzór “stop following me”. Na twarzy kierowców jadących za Tobą na pewno pojawi się uśmiech. 

2. Naklejki związane z właścicielem pojazdu

Samochód z charakterem to taki, który chociaż trochę przedstawia jego właściciela. Idąc tym tropem można skorzystać z naklejek przedstawiających Twoje hobby. Przykładem jest symbol ryby pokazujący że tym pojazdem kieruje wędkarz z krwi i kości! 

  1. Dużą popularnością cieszą się wszelkie elementy patriotyczne. Koszulki, bluzy, tak zwane nerki – patriotyczne emblematy można znaleźć praktycznie wszędzie. Jeśli chcesz podkreślić swój patriotyzm, możesz pójść nawet o jeden krok dalej umieszczając patriotyczny emblemat na samochodzie. Poniżej interesujący przykład przedstawiający naklejkę z biało czerwonym orłem umieszczoną na tylnej części samochodu. Dostępne są także inne wzory, między innymi symbol Polski walczącej. 

4. Naklejki na rower

Z naklejek bardzo chętnie korzystają również rowerzyści. W związku z czym w sklepach internetowych można znaleźć wiele naklejek zaprojektowanych specjalnie na rower. Naszym zdaniem na wyróżnienie zasługuje mocny przekaz “DON’T TOUCH MY BIKE” (na grafice poniżej). Rower z taką naklejką jest z pewnością całkowicie bezpieczny!

5. Wlepki dla fanów określonej marki samochodowej

Niektórzy entuzjaści konkretnej marki samochodowej (lub modelu), podkreślają swoją sympatię do konkretnego samochodu poprzez subtelne naklejki nawiązujące do modelu samochodu. Poniżej przykład zaprojektowany dla Golfa MK4. 

Dedykowane naklejki dla fanów Formuły 1

Na koniec prawdziwa gratka dla fanów Formuły 1. Prezentujemy specjalne naklejki dedykowane dla czytelników naszego bloga – F1 Fan Club. Zaprojektowane naklejki świetnie pasują do każdego samochodu. Umieszczone z tyłu samochodu nadają mu trochę charakteru. Naszym skromnym zdaniem nawet przeciętny osobowy samochód dostaje trochę “pazura” gdy widnieje na nim naklejka dotycząca sportów motorowych. 

Naklejki tego typu to świetna okazja na podkreślenie Twojego zainteresowania sportami motorowymi!